Reference Andrea Forberger

reference

Děkuji za všechnu péči a podporu, kterou jsi mi během těhotenství a porodu dala. Byla jsi součástí mého transformačního zážitku, kdy jsem se z ženy zrodila v matku. Kromě všech vědomostí a informací, které jsi mě i mému partnerovi předávala po celou dobu těhotenství a vlastně i dlouho po něm, děkuji za poslední dva týdny před porodem, kdy jsi mě denně uklidňovala a bedlivě mě poslouchala plakat. Jsi úžasný člověk a děkuji, že jsi pro nás tady byla a stále jsi ❤️

Šárka T.

Andrea Forberger Dula s klientkou

We met Andrea on the 3d day after giving birth. It was the 1st day when we arrived home after couple stressful days at the hospital. My son was smaller than average and both of us were struggling with breastfeeding. He couldn’t latch properly and at this moment I didn’t produce any milk. I got the feeling that I failed to feed my son with my own milk. I was very desperate at this point. Luckily, our doula introduced us to Andrea. She came and stayed with us for 3 hours, explained about lactation, breastfeeding “philosophy”, showed on the doll breastfeeding positions. Afterwards we moved from theory to practice, she helped to adjust the breastfeeding position, and answered all my questions: at that point the most important for me was how do I know if my son drink enough? Or if I have enough milk?  The next day she gave us follow up visit, showed how we can use baby scarf carrier and we agreed to call each other on the next day to see how the things are going (and it was during Christmas time). She is extremely professional in what she is doing! She is also very respectful, calm and attentive to people. I was amazed "Chapeau!"(I guess it what the French people would say😊) and we were very lucky to have her. Everything mentioned above it’s one third what Andrea did for us, and I could praise her on countless pages, but I guess I need to keep it short. Thank you, Andrea, for making one desperate, crying mom happy!!!

Anna O.

Jak vnímám Andreu Forberger? Seznámila jsem se s ní před pár lety, kdy byla navázána spolupráce na projektu týkajícího se perinatální ztráty.

Nejen že je to matka 4 dětí, úžasný člověk a moje přítelkyně, ale i stále studující a vzdělávající se žena. Za dobu, co se známe, porodila 2 děti, stala se z ní certifikovaná dula (ČAD) a laktační poradkyně (MAMILA). A o spolupráci v těchto oblastech má Centrum porodní asistence FN Brno zájem. Navazujeme s Andreou spolupráci a máme hodně plánů. A naším společným cílem je podpora a pomoc ženám ve výše zmiňovaných oblastech.

PhDr. Miloslava Kameníková

Vedoucí porodní asistentka Centra porodní asistence
Gynekologicko-porodnická klinika MU a FN Brno

Andrejku Forberger jsem poznala v mnoha životních rolích. Jako spolupracovnici, kolegyni, expertku a přítelkyni. Myslím, že pro těhotné ženy a jejich rodiny udělala tato žena mnoho při náročných politických vyjednáváních a na systémových projektech na zlepšení péče v těhotenství a při porodu. A přesto si nakonec vybrala být ženám a dětem co nejblíže a stala se dulou. Jsem dojatá její poctivostí, vřelostí, moudrostí a vlídností. V přítomnosti Andrejky se člověk cítí tak, jako když sedí u krbu, zabalený v dece a popíjí voňavý bylinkový čaj.

Kateřina Hájková Klíčová

psychoterapeutka
www.klicovaterapie.cz

Andrejka nás jako dula provázela těhotenstvím, porodem i dlouhou dobu po něm. Je pro mne nesmírně těžké slovy vyjádřit, jak moc nám tato zkušenost dala. Ne všechno v mém těhotenství bylo růžové, ale když si vzpomenu na naši dulu, vybaví se mi jen ty hezké chvíle a vím, že je to právě její zásluha. Přestože jsem si na začátku všeho myslela, že v dnešní době můžu plno informací najít sama, že mám přece na pomoc manžela a podobně... jsme zkrátka celá rodina vděční, že jsme Andrejku našli, děkujeme za její pomoc zorientovat se v tom množství často protichůdných informací a najít tu pravou cestu pro nás osobně. Děkujeme za hodiny laskavého a trpělivého naslouchání a za spoustu skvělých rad. Jsme a navždy budeme vděční, že v tom Andrejka byla s námi. ❤❤❤

Marie K.

Andrea, thank you for your support during my pregnancy, labor and postpartum. You are an amazing and inspiring woman, who I trusted from the first day I met you. I couldn't have asked for a more supportive dula! 

Thank you also for guiding my partner through this journey and helping me through my transition from woman to mother, made my birth wish come true and be by our side at the most difficult times. 
Not only are you a professional, but also a very compassionate person! I feel lucky I have met you.
 
With love,

Mika G.

Jak mě kontaktovat?

Ráda se s vámi seznámím a proberu vaši konkrétní situaci. Ozvěte se mi níže na telefonním čísle nebo e-mailu.
tel: +420 774 458 459
dula@andreaforberger.cz

Provozovatelem webu je Ing. Andrea Forberger, MA.
IČO: 04768256
Šmídkova 7, Brno, 616 00

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku.

Kontakt Andrea Forberger